RÓŻNOŚCI

UNICEF- DZIECI UMIERAJA Z GŁODU

Reklamy

Dzieci takie jak Omara potrzebują Cię, aby przeżyć!

Sytuacja dzieci w Nigrze jest dramatyczna. Z powodu braku środków, 60% dzieci cierpiących na skutek ciężkiego ostrego niedożywienia  nie otrzymało jeszcze w tym roku pomocy. Wiemy jak im pomóc, ale do działania potrzebujemy Twojego wsparcia. Przekaż darowiznę i uratuj jedno z nich!

Reklamy
Reklamy

UNICEF jest główną organizacją, która udziela pomocy niedożywionym dzieciom w Nigrze. Dziękujemy za każdą darowiznę! Dla umierającego z głodu dziecka w Nigrze to kwestia życia lub śmierci.

👉TUTAJ MOŻESZ POMÓC- KLIKNIJ👈

Nie czekaj – już teraz przekaż dowolną kwotę. Dzięki Twojej wpłacie pracownicy UNICEF dostarczą pomoc najmłodszym.

Albo my, albo nikt!

MALEŃKA OMARA I 380 TYSIĘCY NIEDOŻYWIONYCH DZIECI W NIGRZE CZEKA NA NASZE WSPARCIE! TERAZ MOŻESZ URATOWAĆ ŻYCIE JEDNEMU Z NICH. MASZ WPŁYW! POMOŻESZESZ?

AKCJA POMOC DLA NIGARU

Ambasador Dobrej Woli UNICEF Łukasz Nowicki po powrocie z misji UNICEF Polska w Nigrze mówi: – To była bardzo trudna wizyta. Sam jestem ojcem i widok umierających z głodu dzieci bardzo mnie poruszył. Poznałem m. in. malutką Omarę, która w wieku ośmiu miesięcy waży nieco ponad 3 kg! W XXI wieku taka sytuacja jest niewyobrażalna! Aktor, który od dziewięciu lat wspiera działania organizacji, apeluje: – Dzieci w Nigrze umierają z głodu i naprawdę potrzebują naszego wsparcia.

👉Tutaj wesprzyj👈

URATUJ❤

Niger jest jednym z najsłabiej rozwiniętych państw na świecie. Prawie cały jego obszar zajmuje Sahara, a tylko 3% stanowi ziemia uprawna. Cykliczne susze i powodzie powodują, że nieustannie brakuje żywności. Sytuację pogarsza migracja ludności z powodu zagrożenia atakami terrorystów z organizacji Boko Haram, działających na terenie Nigru.

👉TU MOŻESZ POMÓC KAŻDY DATEK SIĘ LICZY👈

Pracownicy UNICEF są na miejscu, dostarczają wodę, żywność terapeutyczną stosowaną w leczeniu niedożywienia, obejmują dzieci opieką medyczną. Jesteśmy gotowi nieść dalszą pomoc, ale do działania potrzebujemy finansowego wsparcia. UNICEF jest główną organizacją, która udziela pomocy niedożywionym dzieciom w Nigrze. Dziękujemy za każdą darowiznę. Albo my, albo nikt.

W ramach akcji „Pomoc dla Nigru” zbieramy środki na ratowanie i leczenie niedożywionych dzieci w Nigrze. Pieniądze zebrane w Polsce przeznaczymy m. in. na żywność terapeutyczną i leczenie niedożywienia u dzieci, suplementację witaminą A i żelazem, zakup tabletek odrobaczających, szczepienia przeciwko odrze oraz zapewnienie dostępu do czystej wody, sanitariatów i zestawów higienicznych

W ostatnich latach dzięki wsparciu Darczyńców z Polski udało się uratować wiele małych istnień, m. in. w Syrii, Jemenie, Mali czy Sudanie Południowym.

Najmłodsi w Nigrze także pilnie potrzebują naszej pomocy. Wystarczy tak niewiele, aby uratować życie dziecka. Przykładowo, za 86 zł można kupić 6 puszek terapeutycznego mleka w proszku, ratującego życie najmłodszym dzieciom w Nigrze, a za 122 zł – miesięczną terapię leczenia niedożywienia u dziecka.

Bardzo liczymy na Twoje wsparcie.

👉WESPRZYJ TUTAJ👈

ZAPRASZAM NA POWIĄZANE BLOGI:

Na marginesie

Wędkarstwo z pasją

Tatuaże poradnik

Reklamy